Regionális kadett bajnokság 1. forduló.

Kanizsa KK. - Dombóvári Kosársuli 38 – 74 (7-15, 10-17, 7-24, 14-18)
Dombóvári Kosársuli: Molnár M. 2, CSAPÓ ZS. 15, UZONYI Z. 25/6, Juhász P. -, CSAPÓ T. 14.
Cs: FEHÉR B. 8, Törzsök Sz. 2, Weich M. -, Miklós B. -, Tóth Tamás 8, Pápai G. -.

Nagykanizsán játszottuk, első bajnoki mérkőzésünket október 24.-én szombaton. Mindenképpen jól szerettünk volna kezdeni, győzelem reményében utaztunk. Kicsit álmosan kezdtünk, nehezen pörögtünk fel, sok hibával játszottunk. Legfőképpen támadásban voltak gondjaink, nem találtuk a játék ritmusát csak erőlködtünk. A második negyedben felébredtünk, 0-12 rohammal már 20 pont feletti vezetést mutatott az eredményjelző, amit a félidő végéig tartani is tudtunk. A szünetben, annyit kértem a fiúktól, hogy ne álljunk le, próbáljunk minél nagyobb különbséggel győzni.
Ennek megfelelően indítottuk a második félidőt, nagyon jól védekeztünk ebben a szakaszban. Védő lepattanók megszerzése után, gyors könnyű kosarakat szereztünk. Gyakorlatilag a negyed végére, le is zártuk a mérkőzést. Az utolsó negyedben már mindenki pályára lépet, tudtuk tartani a különbséget, picit még növeltük is.
Gratulálni szeretnék a csapatnak az első győzelem megszerzéséhez. Természetesen vannak még bőven hibák, dolgozunk tovább. Az erősebb csapatok ellen főként támadásban biztos, hogy több fog kelleni. Edzéseken elsősorban, ezen próbálunk majd javítani. HAJRÁ DOMBÓVÁR!