szombat, április 27, 2024

Dombóvári Kosársuli - Bonyhád edzőmeccs NBII

Dombóvári Kosársuli KE - Bonyhád  87-80  (2013.szeptember 19.)

Második edzőmérkőzésünket játszottuk a bonyhádi csapattal a bajnokságra ...

Második edzőmérkőzésünket játszottuk a bonyhádi csapattal a bajnokságra való felkészülés jegyében 30-40 néző előtt. Remekül kezdtük a mérkőzést rövid idő alatt meggyőző előnyre tettünk szert, a védekezésünk is viszonylag rendben volt, a támadásokban is láthattunk szép dolgokat. Ez valószínűleg elaltathatta a csapatot, mert a folytatás nem úgy sikerült, ahogy szeretnénk. Igaz ehhez az is hozzátartozik, hogy ellenfelünk elég furcsa stílusban játszott, Félidőre 10 pont körül volt a különbség a mi javunkra. A második félidőben egy teljesen egál meccset játszottunk, a félidei különbség meg is maradt a végére. Sok munka vár még ránk, sok türelemre lesz szükség hogy jól funkcionáljunk csapatként. Igyekszünk a hibákat kijavítani védekezésben és támadásban egyaránt.