U14- Fiú Serdülő Főtábla 1. forduló Dombóváron eredmények

DOMBÓVÁRI KS – Kaposvár KK Delfinek „B” 82-54 (25-11, 23-10, 20-17, 14-16)
Lalák Vince -, Juhász Patrik 5, Szigetközi István 20,  Molnár Martin 9/3, Tóth Tamás 5, Csapó Zétény 4, Pápai Gergő -, Porcsa Róbert -, Szollár Csongor 2,Habler Péter 8, Csapó Tomaj 13, Csapó Zsombor 16,

Soproni Sportiskola „A” - DOMBÓVÁRI KS 85 – 90 (22-24, 25-21, 18-20, 20-25)
Lalák Vince -, Juhász Patrik 6, Szigetközi István 2,  Molnár Martin -, Tóth Tamás 4, Csapó Zétény -, Pápai Gergő -, Porcsa Róbert -, Habler Péter 2, Csapó Tomaj 6, Csapó Zsombor 26, Uzonyi Zalán 44.

DOMBÓVÁRI KS – Alba Fehérvár DKKA/A 55 – 104 (10-36, 16-21, 19-24, 10-23)               Lalák Vince -, Juhász Patrik 2, Szigetközi István 13/6,  Molnár Martin 6, Tóth Tamás -, Szollár Csongor -, Pápai Gergő -, Porcsa Róbert -, Habler Péter 1, Csapó Tomaj 11, Csapó Zsombor 16, Uzonyi Zalán 6,

Nagyon örülök a lehetőségnek, hogy az Országos Serdülő Bajnokság I. főtáblájának rendezési jogát megkaptuk. Érdekes mérkőzéseken vagyunk túl. A főtáblán már igen komoly ellenfelekkel is szembe kell néznünk, mint jelen esetben a Sopron és az Alba Fehérvár. Az első mérkőzés a Kaposvár ellen nem volt számunkra meglepetés, mert már jól ismerjük a csapatot, ugyanis ezt megelőzően már két mérkőzésen találkoztunk egymással. A Kaposvárnál meghatározó játékosok hiányoztak és ezért talán könnyebb dolgunk volt. Sikeresen vettük az első akadályt!

A Soproni csapatról információval nem rendelkeztünk, ezért csak az Alba elleni első meccsről tudtunk következtetéseket levonni. Szinte ugyanazt a játékerőt képviselték, mint mi. A mérkőzés előtt sok dolgot megbeszéltünk, amit nem teljesen sikerült végrehajtani. Az első perctől kezdve szoros volt az állás, egyik csapat sem tudott meglépni a másiktól, 4 pontnál nagyobb különbség nem alakult ki. A félidőben 45-47-re álltunk, sőt a 3. negyed végén 65-65 volt az eredmény!!!! Nagyon jól kezdtük a 4. negyedet, csináltunk egy 16-6-os 5 percet, amiben az Uzonyi Zalán, a Csapó Zsombi és a Juhász Patrik kiemelkedő játéka volt meghatározó és valószínű, hogy ez segített abban, hogy a végjátékot megnyertük. Az akarat, a szív, a csapat csodás dolgokat tud létrehozni, és nagyon örülök, hogy ilyen érzésben lehetett részem. Az egész csapatnak gratulálok a csodálatos teljesítményéhez.

A harmadik mérkőzést már nem vártuk több dolog miatt sem. Tisztában voltunk az Alba egészpályás letámadó kemény játékával és a Sopron elleni csata sokat kivett a fiúkból. Persze ettől függetlenül szembe kell nézni a tényekkel, és csapatként kell helytállni akkor is, ha egy tudásban jobb ellenfél ellen kell kiállni. Az végeredmény sajnos nagy különbségű lett, de a munka nem áll meg és a Dombóvári Kosársuli menetel tovább, és eredményeket produkál !!!!!!!!!!!!
A hétvége számunkra jól alakult, mert 3 mérkőzésből kettő győzelmet arattunk. A második helyen zártuk a négycsapatos első fordulót és várjuk a további sorsolást.

Hajrá DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI.

KAPCSOLATFELVÉTEL

Dombóvári Kosárlabda Suli

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Postacím: 7200 Dombóvár, Tóth E.u.2.  Pf.: 88