U16- PVSK Panthers-Dombóvári Kosársuli kE

2014.03.16. (vasárnap) Pécsen

PVSK Panthers-Dombóvári Kosársuli KE 75-66 (33-15, 7-8, 18-19, 17-14)
Árok Attila 15, Horváth Patrik -, Smátrola Gergő 1, Szűcs Mihály -,Csáki Benedek 6/6, Heisz Domonkos -, Szalai Milán 15, Vicze Kristóf 8, Szabó Kevin -, Uzonyi Zalán 9,Csapó Tomaj -, Csapó Zsombor 12/3.

GRATULÁLOK a csapatnak! A negyedekből látszik, hogy a 2.3.4. negyedet megnyertük. Betegség miatt nem tudott velünk jönni Szabotin Zalán, akire igen nagy szükség lett volna a palánk alatt, mivel magasságban is és fizikálisan is jobbak voltak a pécsi srácok. Nagyon jó játékerőt képviselt a PVSK csapata, letisztult szép kosárlabdát játszanak, látszik rajtuk a rengeteg munka. Sajnos az 1. negyedben megpecsételték a mérkőzés végkimenetelét két úriember, aki 3 lépéshibát és több faultot is elengedett, amiből 10-12 pontos előnyre tettek szert a pécsiek. Végig futottunk az eredmény után, de nem kellene beleszólni egy ilyen jó mérkőzésbe a játékvezetőknek! Sajnos olyan is történt, hogy a játékvezető nem ítélt meg egy faultot és az oldalvonal mentén visszafutva gúnyosan hangosan nevetett. Persze ezt tagadta a gyerekek előtt is, de ez legyen az ő lelkiismeretvére bízva. Mi készülünk a Szekszárdi hazai visszavágóra, ami ismét nagy küzdelmet hozhat.