Alisca Sólymok - DOMBÓVÁRI KS  81 - 70 (7-24, 25-11, 23-21, 26-14)
Lalák Vince -, Takács Arnold -, Szigetközi István 12, Molnár Martin 14, Heisz András 10/3, Balogh Péter 4, Orbán Zalán 2, Szollár Csongor 2, Fehér Benjamin 15, Kardos Bálint 2, Miklós Barabás -, Tóth Tamás 9,

DOMBÓVÁRI KS - Alisca Sólymok 76 - 92 (38-18, 16-21, 4-27, 18-26)
Lalák Vince 3, Takács Arnold 4, Szigetközi István 6, Molnár Martin 20, Heisz András 5, Balogh Péter -, Orbán Zalán 2, Szollár Csongor 2, Fehér Benjamin 28/3, Kardos Bálint 6, Miklós Barabás -, Pápai Gergő 2,

A II. fordulóban a szekszárdi csapatot sorsolták ellenünk. Nem ismertük őket, de meglepett bennünket, hogy milyen magas kerettel kell szembenéznünk. Az első mérkőzésen, Szekszárdon találkoztunk. Az első negyedben a Sólymok a fiatalokkal kezdtek és magabiztosan nyertük a negyedet. A továbbiakban már pihentették a piciket, így fokozatosan ledolgozták hátrányukat, sőt az utolsó negyedben átvették a vezetést, és győzelmet arattak. Nem vagyok elégedetlen a fiúkkal, mert minden t megpróbáltak, de a magassági fölényük meghatározó volt.
A másodi mérkőzést Dombóváron rendeztük, és bíztunk a hazai pálya előnyében. A stratégia szekszárdi részről nem változott, az első két negyedben tartottuk az előnyünket (54-39). A harmadik negyedben nagyon gólszegények voltunk (köszönhető a szekszárdi zóna játéknak!!!) csupán 4 pontot szereztünk. 18-0 volt a 6. percig, amikor megszereztük az első kosarunkat. Kár érte, mert bíztam a győzelemben. A két mérkőzésen egyenletesen és szépen teljesített a Molnár Martin és a Fehér Beni. Gratulálok a szekszárdi csapatnak!

KAPCSOLATFELVÉTEL

Dombóvári Kosárlabda Suli

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Postacím: 7200 Dombóvár, Tóth E.u.2.  Pf.: 88