DOMBÓVÁRI KS – Atomerőmű SE  68-75 (20-17, 18-21, 20-15,  10-22)
Takács Arnold 5, Lalák Vince 6, Szigetközi István 14/3, Molnár Martin 8, Heisz András 2, Pápai Gergő 2, Kardos Bálint -, Balogh Péter -, Fehér Benjamin 16, Tóth Tamás 14, Weich Mátyás -, Fülöp Csanád 1,

DOMBÓVÁRI KS - Kosárlabda Akadémia Pécs „B” 108-64 (27-12, 24-12, 28-14, 29-26)
Takács Arnold 6, Lalák Vince 12, Szigetközi István 12, Molnár Martin 20, Heisz András 4, Pápai Gergő 4, Kardos Bálint 11, Kiefer Bálint -, Fehér Benjamin 15, Tóth Tamás 20, Weich Mátyás 4, Fülöp Csanád -,

A paksi fiúkkal kezdtük a szombati tornát. Próbáltunk ellenük készülni, de mivel még nem találkoztunk, ezért csak az eddigi eredményeik voltak számunkra kézzelfoghatóak. A mérkőzés elején a saját játékunkat erőltettük (alapfigurák és kettő-kettő elleni játék), jól is működött, mert az első negyed végén 20-17-re mi vezettünk. A második negyedben az egész pályás letámadásuk ellen kettő alkalommal labdát veszítettünk, viszont utána rendeztük sorainkat, és gyors kontrákból több alkalommal sikeresek voltunk. Célunkat a gyors támadásainkkal elértük és a letámadást nem is folytatták tovább. Fej-fej mellett haladtunk a félidőig és egállal zártunk 38-38. A harmadik negyedben gyors letámadással sikerült megzavarni, és sok hibára kényszeríteni a paksi csapatot 58-53. Öt pontos előnnyel kezdtük a negyedik negyedet. A 3 percig nem is volt probléma a játékunkkal de utána zavarba jöttünk, mert a ZÓNA VÉDEKEZÉSÜK, ami ebben a korosztályban TILOS meglepett bennünket. Sajnos egyre több csapat alkalmazza ezt a szabálytalan módszert, de a lépések elmaradnak ellene. Egy győztes mérkőzést vettek el tőlünk szabálytalan meccselés miatt!!!!!
A második mérkőzésen (mindezek után) a Pécs ellen rendezetten, kiegyensúlyozottan, és határozottan játszottunk. Minden negyedet nyertünk és a mérkőzés végére komoly különbséget produkáltak a fiúk. Köszönöm a jó hozzáállást, és a küzdeni tudást. Gratulálok a csapatnak!!!!!!

KAPCSOLATFELVÉTEL

Dombóvári Kosárlabda Suli

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Postacím: 7200 Dombóvár, Tóth E.u.2.  Pf.: 88