Domnóvári KS-PVSK Panthers"A" 59-31 (19-13, 13+4-6+3, 13-1, 10-8)
Reizinger Máté 2, Horváth Boglárka 4, Halmai Dániel 21, Lép Adrián 3, Nagy Balázs -, Slavati Bence 2, Bőzsöny Zsombor -, Kuti Dominik 3, Kovács Kornél 8, Vida Máté 1, Szép Márton 6, Holczmann Dominik 8.

Szekszárdi Fürge Rókák-Domnóvári KS 76-49 (11-12, 32+7-10+8, 9-9, 17-10)
Reizinger Máté 3, Horváth Boglárka 8, Halmai Dániel 8, Lép Adrián 5, Nagy Balázs 1, Slavati Bence -, Bőzsöny Zsombor -, Kuti Dominik 1, Kovács Kornél -, Vida Máté 4, Szép Márton 6, Holczmann Dominik 11.

A "B" csoportban folytattuk a bajnokságot, ahol a PVSK csapatával illetve a Szekszárdi Fürge Rókák csapatával találkoztunk. A héten több betegünk és sérült játékosunk volt, akiket sajnos nélkülözni kellett a hétvége során. Reméljük hamar felépülnek és ismét csatasorba állnak.
Az első mérkőzést nehezen kezdtük, de egyre jobban belelendültünk. Mind a két ötös hozta a negyedeket és így magabiztosan győztünk. Csapatként dolgoztunk és hajtottunk az utolsó percig. Elismerés a csapat minden tagjának a hozzáállásért és a lelkesedéséért.
A második mérkőzésen egy nagyon jó csapat ellen kellett pályára lépnünk, akiknél látszott a komoly munka a háttérben. Az első negyedet sikerült megnyernünk, majd a 2. negyedben jött egy kis rövidzárlat (32-10), ami megpecsételte a mérkőzés kimenetelét. A második félidőre rendeztük sorainkat és végig küzdöttünk, ami az eredményen is látszik. Nagyon jó mérkőzést játszottunk egy nálunk sokkal erősebb csapat ellen, de legalább megtaláltuk célunkat, hogy április környékére meg kell fordítani a két csapat közti különbséget. Büszkék vagyunk játékosainkra, mert végig küzdöttek a nagy különbség ellenére is és soha nem adták fel! Megyünk előre és dolgozunk tovább! Következő fordulónk januárban lesz, ha minden igaz, akkor itthon.