U16 Kadett 2014.12.02.
Dombóvári Kosársuli- Kaposvári KKSE 60-95
Dombóvári Kosársuli: Heisz D. 8, Szabotin Z. 4, Vicze K. 19, Csáki B. 2, Törzsök Sz. 3/3, Juhász P. 2,
Bíró M. 22, Csapó T.-, Csapó Zs-, Szigetközi I.-, Horváth P.-,

Az eddig veretlen kaposvári csapatot láttuk vendégül, optimálisnak nem volt nevezhető a mérkőzésre való felkészülésünk nagyon sok betegséggel és sérüléssel bajlódtunk az elmúlt 2-3 hétben. Sajnos ez a mérkőzés közben ki is jött az első félidőben még úgy ahogy tudtuk tartani ellenfelünk iramát, azonban a második félidőben támadásban szétestünk, nagyon sok támadó lepattanót tudott ellenfelünk szedni, amit rendre ponttal, pontokkal meg is büntetett. Az viszont dicséretes hogy a srácok nem adták fel, küzdöttek végig, de ezen a napon jobb volt nálunk az ellenfél. Gratulálunk a kaposvári csapatnak a csoportelsőséghez, mi pedig dolgozunk tovább, Hajrá Dombóvár!