Tel.: 06-30/497-4779

vasárnap, április 28, 2024

NB2- Dombóvári Kosársuli KE-Kanizsa KK

Dombóvári Kosársuli KE - Kanizsa KK: 134-56 (33-16, 34-14, 42-9, 25-17)Dombóvár, 200 néző, v.: Koncsek, Lakos
Dombóvár: Várallyay, Tamás 11/6, Kőnig 7/3, FARKAS 25, Panta 11. Cs.: BALOGH 22/15, SZILÁGYI 24/12, Pölöske 7, Kollár 6, Németh 10/6, Küszter 11.
Kanizsa KK: BECZE 16, Lovas 8/3, HORVÁTH 15, Imre 6/6, Erdélyi 11. Cs.: Filász, Hartai, Dávidovics, Karosi, Ombódi.

Az év utolsó bajnoki mérkőzésén az újonc Nagykanizsa látogatott hozzánk, akik nagyon fiatal kerettel rendelkeznek, több kadett korú (u16)  játékos is szerepel csapatukban. A találkozó első negyedének derekáig jól tartotta magát ellenfelük (8. perc: 20-16) , majd felébredtünk, és folyamatosan nőtt a különbség a két csapat között. Jól dobtunk távolról, és sok gyors indításunk révén könnyű kosarakat szerezve  pillanatok alatt tetemes előny alakult ki, amit a mérkőzés végéig folyamatosan növelni tudtunk és egy könnyű nagy arányú győzelmet  tudtunk szerezni.
Szeretnénk megköszönni szurkolóinknak az egész éves támogatást, bíztatást! Legközelebb az újévben január 10-én a Marcali csapatát fogadjuk 18.00 órakor.
Kellemes karácsonyi ünnepeket, és eredményekben gazdag boldog újévet kívánunk minden kosárbarátnak!

KAPCSOLATFELVÉTEL

Dombóvári Kosárlabda Suli

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Postacím: 7200 Dombóvár, Tóth E.u.2.  Pf.: 88