Elmaradt forduló pótlása.

1. mérkőzés
2015. február 16. hétfő, Pécs, Református Kollégium

Kosárlabda Akadémia Pécs--Dombóvári Kosársuli 62--74
Dombóvári Kosársuli: Reizinger Máté (15), Lép Adrián (8), Óliás Gergő (1), Szőke Bálint (11), Berta Boldizsár (2), Szabó Zalán (3), Halmai Dániel (21), Katatics Kolos (5), Kuti Dominik (7), Rákosfalvi Soma (-), Futó Dániel (-), Molnár Benjamin (1),
1. negyed: 10-19 ,2. negyed: 16-24, Büntetők:5-7, 3. negyed: 18-234. negyed: 13-17

2. mérkőzés
2015. február 20.péntek.Pécs, Gandhi Csarnok

Dombóvári Kosársuli--PVSK Kisgőzösök 96--71
Dombóvári Kosársuli: Reizinger Máté (10), Fehérvári Csegő (2), Lép Adrián (19)),Óliás Gergő (1),Szőke Bálint (10), Berta Boldizsár (1), Szabó Zalán (3), Halmai Dániel (27),  Katatics Kolos (11),Kuti Dominik (10), Rákosfalvi Soma (1),
1. negyed: 30-25, 2. negyed: 27-16, Büntetők:5-4, 3. negyed: 12-9, 4. negyed: 22-17

Tolna megyét elérte az influenzajárvány, vele együtt csapatunkat is.Hosszas lábadozás után tudtuk vállalni az 5. forduló mérkőzéseit. Mindkét pécsi csapat beleegyezett a forduló halasztásába, amiért köszönetünket fejezzük ki. Bár nem mindenki épült fel teljesen, aki lábra tudott állni, vállalta a játékot, és nem is akárhogyan. A kialakult eredmény is tükrözi a gyerekek  akaratát, bizonyítási vágyát. Nem egy játékos nyújtott kiemelkedő teljesítmény, kosárzápor kísérte végig mindkét mérkőzésünket.
Az ötösök nagyszerűen játszottak, a két irányító játékos (Halmai Dani, Reizinger Máté) karmester módon vezényelte a játékot. A gyors indítások, a technikás labdakezelés, a sok labdaszerzés, az értékesített ziccerek, hozzá az  egész pályás letámadás minden negyedben csapatunk fölényét igazolta. Fiatal játékosainkat próbáljuk csapatunkba beépíteni, mellesleg- nagyszerűen megállják a helyüket. Még mindig van javítanivalónk a pontos passzokat és az ellenfél  befutásainak  védekezését illetően.