Kanizsa KK - Dombóvàri Kosársuli KE 58 - 96 (17-25, 17-20, 14-19, 10-34)
Kanizsa KK: BECZE 14, LOVAS D. 20/9, Csizmadia, Imre 3/3, HORVÁTH 15. Cs.: Horti 2, Filák 2, Ombódi
1, Csejti.
Dombóvár: TAMÁS 9/9, SZILÁGYI 22/15, Kőnig 2, FARKAS 15, Panta 10. Cs: Lovas P. 10, MURVAI 8,
Németh 5/3, Kollàr 5, Küszter 4, Sarkadi 2, Pölöske 4.

A bajnoki tabella 8. helyén álló Kanizsa KK-hoz látogattunk az alapszakasz utolsó előtti fordulójában.
Mindenképp győzni szerettünk volna, hogy megmaradjon az esélyünk a bajnokság további részére,
egy jó eredményre. A mérkőzés elején hamar elhúztunk egy 15-0-ás futással, majd egy-két akció
után valamelyest kozmetikázni tudott a hazai csapat az eredményen (10. perc: 17-25). A folytatásban
belementünk egy „adok-kapokba”, nem koncentráltunk eléggé a védekezésben, és a kanizsai csapat
folyamatosan tartotta a lépést , a félidőre mindössze 11 ponttal vezettünk (20. perc: 34-45). A
folytatásban úgy mentünk fel a pályára, ahogy az elvárható a csapattól, jó védekezéseink után
könnyű kosarakat szerezve pillanatok alatt elhúztunk, mindössze az 5. percben szerezte ellenfelünk
az első pontjait (25. perc: 37-59). A záró negyedre teljesen felőröltük a fáradt hazaiakat, és tetszetős
akciók után, szép találatokat szerezve, nagyarányú győzelmet szereztünk. Pozitívum, hogy mindenki
játéklehetőséget kapott, és csapatunkból mindenki kosarat tudott szerezni.
Az utolsó fordulóban március 14-én a Marcali VSZSE csapatához utazunk.