Marcali VSZSE - Dombóvàri Kosàrsuli KE 89-91 (23-26, 19-25, 23-25, 22-17)
Marcali: KISS 26, Bauer 6, MAGYAR 26/12, Koma 7, Horvàth 4. Cs: Becze 9, SZIVA 6/3, Szecsődi 3/3,
Balogh 2, Gaàl.
Dombóvàr: TAMÀS 12/12, Küszter, SZILÀGYI 27/12, FARKAS 18/3, PANTA 9/3. Cs: Lovas 9/3, Murvai
6, Kőnig, Kollàr 10, Németh.

Az alapszakasz utolsó fordulójában Marcaliba látogattunk, ahol csak a győzelem volt elfogadható a csapattól.  Az első percek kapkodó játéka után 4-10-es vendégvezetést mutatott a tábla, előnyünk ellenére sajnos sok labdát eladtunk, nem koncentráltunk eléggé. A hazai csapat Magyar agilis játékának köszönhetően tartotta a lépést.  A második etapban Farkas sorozatban szerzett 9 pontjára a hazai irányító Kiss válaszolgatott (15. perc: 32-35). Ezt követően sikerült egy-két lepattanó, és szerzett labda után végre könnyű kosarakat szereznünk, és 11 ponttal ellépnünk (19. perc: 37-48). A félidőre 9 pontos előnnyel térhettünk pihenőre.
A folytatásra a Marcaliak jöttek fel frissebben a pályára, és pillanatok alatt ledolgozták a hátrányukat. Sajnos akadozott a játékunk védekezésben és támadásban egyaránt.  Szilágyi higgadtsága kellett hozzá, hogy ne legyen nagyobb baj, lélektanilag a legjobbkor érkeztek a pontos távoli dobásai. A negyed végére Tamás dudaszós hármasával 7 pont volt a különbség a csapatok között. A záró  etap első percei ismét a hazai csapaté voltak.. 12-2-es futásukkal átvették a vezetést (34. perc: 80-76), majd ismét érkezett Szilágyi, és sorozatban szerzett 6 pontjával újra nálunk volt az előny. Izgalmas végjáték következett,  az utolsó percben 5pontos vezetésünk, és a hazai kipontozódások tudatában már-már zsebünkben érezhettük a meccset. Ekkor azonban érkezett egy hazai tripla, majd taktikai fault után büntetőzhettünk 2 pontos előnynél, amelyek sajnos kimaradtak. Az utolsó akció a hazai csapaté volt, a hosszabbításért, vagy a győzelemért támadhattak. Időkérésüket követően 5 másodperc volt vissza a mérkőzésből, és egy betörést választottak, amelyet Panta blokkja hiúsított meg, így sikerült megnyernünk a mérkőzést.
Az alapszakaszban a 4. helyen végzett csapatunk, a középszakaszban az első négy csapat még egy kört fog játszani, és a végén az első kettő együttes jut tovább a rájátszásra.