vasárnap, április 28, 2024

U16- Szekszárdi Sólymok-Dombóvári KS

U16 Kadett Regionális bajnokság 2015.03.23. Szekszárd

Szekszárdi Sólymok – Dombóvári Kosársuli  30-131 (4-32, 7-24, 12-30, 7-45)
Dombóvár: Heisz 11, Csáki 17, Vicze 29/3, Szabotin 16, Bíró 21. Cs: Horváth 7, Csapó Zs. 11/3, Törzsök
3/3, Csapó T. 8, Juhász 8.

A regionális bajnokság harmadik fordulójában, Szekszárdra látogattunk. Egy cél volt előttünk mindenképpen meg szerettük volna szerezni első győzelmünket. Tudtuk, hogy az ellenfél nem lenézve őket, szerényebb játékerőt képvisel.  A mérkőzés elejétől kezdve maximumot szerettünk volna nyújtani ezzel megtisztelve őket. A feldobástól kezdve hajtottak a srácok. Ellenfelünk csak az első negyed 8. percében tudott a gyűrűbe találni, gyakorlatilag ekkora már el is dőlt a mérkőzés kimenetele (2-26). Folyamatosan cserélve mindenki játéklehetőséghez jutott. Ezt meg is háláltak a fiúk, mindenki próbált hozzá tenni valamit a játékhoz, ennek köszönhetően folyamatosan nőt a különbség és a végére a 100 pontnyi különbséget is sikerült teljesítenünk.  További mérkőzésekre is ilyen lelkes játékot várok, van még bőven mit javítani. Dolgozunk tovább és próbálunk minél több győzelmet begyűjteni,  hátralévő mérkőzéseinkből. Gratulálok a csapatnak, HAJRÁ DOMBÓVÁR!!!