U16- Dombóvári Kosársuli KE-Marcali VSzSE

2015.04.14 (kedd) U16 Regionális bajnokság Dombóvár

Dombóvári Kosársuli KE-Marcali VSzSE 84-42 (26-8, 21-16, 23-12, 14-6)
Szigetközi István 4, Heisz Domonkos 9/3, Szabotin Zalán 16, Horváth Ádám 2, Csáki Benedek 11/3, Törzsök Szabolcs 1, Juhász Patrik 10, Habler Péter 4, Csapó Tomaj 12/3, Csapó Zsombor 13/6.

Szombaton találkozott a két csapat egymással, ahol több mint 10 ponttal sikerült idegenben győznünk, és nagy reményekkel vártuk a mai mérkőzést is. A legelejétől kezdve mindenki a 100% hozta és 11-2 rohammal indítottunk. Az ellenfél végig zónázott és egy esélyünk volt a nagyobb különbség kidolgozásához, hogy a lepattanó után egyből gyors indítással éljünk. Ez a mérkőzés nagyobb részében sikerült. Az első negyedben kialakult egy megnyugtató előny és mindenki játéklehetőséget kapott. Minden játékos betalált és szerzett pontot. Csapatként dolgoztak és küzdöttek az utolsó percig. Holnap ismét pályára lépünk a Szekszárd ellen, amit már nagyon várunk. Gratulálunk a csapatnak! Hajrá Dombóvár!