Soproni Tigrisek - Dombóvári Kosársuli KE: 80-56 (23-17, 30-12, 17-12, 10-13)
Sopron 50 néző, v.: Fernicz, Kovács.
Sopron: HALÁSZ 19/12, Posch 13/6, PETHŐ 16/9, ERDŐSI 20/6, Sallay 6. Cs.: Lakatos, Bálint 2, Hídvégi 3, Taschner 1, Balogh, Hári, Füzi.
Dombóvár: Tamás 16/6, Balogh 2, Szilágyi 8, Panta 10/3, Murvai 5. Cs.: Pölöske 5, Lovas 2, Németh 4/3, Kőnig 2.

Sajnos több játékosunk is hiányzott iskolai, és egyéb elfoglaltság miatt, de a  győzelem reményében utaztunk Sopronba. Az első negyedben a sok védekezésbeli hibánk, és kihagyott büntetőink ellenére még partiban voltunk a lelkes hazai csapattal. A folytatásban azonban teljesen szétesett a játékunk, rengeteg hárompontos kosarat kaptunk, és nagy különbség alakult ki a két csapat között (20.perc: 53- 29). A folytatásban sem tudtunk megújulni, hibát hibára halmoztunk, és sajnos lélekben is feladtuk a meccset. Ellenfelünk különösebb megerőltetés nélkül, könnyen behúzta  a számukra is fontos mérkőzést. Három forduló van még hátra a rájátszásból, és csak akkor marad esélyünk a továbbjutásra, ha mindhárom meccsünkön győztesen hagyjuk el a parkettát.