NB2- PTE PEAC-Dombóvári Kosársuli KE

PTE-PEAC - Dombóvári Kosársuli KE: 50-86 (17-32, 9-21, 7-15, 17-18)
Pécs, TTK csarnok 50 néző. V.: Földvári, Fleischmann.
Dombóvár: Tamás 2, SZILÁGYI 19/3, BALOGH 16/3, FARKAS 14, Panta 5/3. Cs.: BANAI 15/12, Murvai 2, Lovas 3/3, Kőnig 3/3, Németh 3/3, Pölöske 4.

A 4. fordulóban az NB2 nyugati csoportjának egyaránt 3-3 győzelemmel rajtoló csapatai találkoztak egymással. Célunk nem is lehetett más, mint megőrizni veretlenségünket. A mérkőzés kezdetén felváltva estek a kosarak, kiegyenlített játék folyt a pályán. Majd védekezést váltottunk, sikerült ellenfelünket megzavarnunk, és nagyon jó támadójátékkal a negyed végére már tetemes előnyt szereztünk. A folytatásban aztán még növeltük a különbséget, mindenki pályára lépett a csapatból, és mindenki pontokat is szerzett, csapatként működtünk. A második félidőre bár visszaesett a koncentrációnk, nem volt elég hatékony a támadójátékunk, fölényes győzelmünket így sem fenyegette veszély.

Következő mérkőzésünk november 20-án pénteken, kicsit szokatlan időpontban 19.30-kor kezdődik az FKSE Szekszárd csapata ellen.