péntek, március 29, 2024

NB2- Alisca Terra FKSE Szekszárd-Dombóvári Kosársuli KE

Alisca Terra FKSE Szekszád - Dombóvári Kosársuli KE: 63-101 (23-23, 8-23, 11-30, 21-25)
Szekszárd, v.: Maár, Rutkai.
Dombóvár: Németh 7/3, SZILÁGYI 20, Banai 16/6, FARKAS 13, Pölöske 7. Cs.: LOVAS 19, Várallyay 4, Kőnig 4, Panta 2, Murvai 5/3, Vicze 4.

A 15. fordulóban Szekszárdra látogattunk, akik a bajnoki tabella 8. helyét foglalják el. Szerettük volna folytatni jó sorozatunkat, esélyeshez méltó szép játékot bemutatva. Jól kezdett a hazai csapat, agilisan játszó centere találataival a negyed közepére 17-11-es hazai előnyt mutatott az eredményjelző. A játékrész végére azonban sikerült egalizálnunk az eredményt, bár akadt hiányérzetünk a könnyű ziccerek elhibázása miatt. A folytatásra nagyon elszántan léptünk pályára, agresszív védekezésünk és szerzett labdáink után könnyű találatokat szerezve, egy 14-0-ás futással elléptünk a hazaiaktól, és megnyugtató előnnyel térhettünk pihenőre a félidőben.
Fordulás után is kontroll alatt tartottuk a meccset, mindenki lehetőséget kapott és mindenki hozzá is tudott tenni a játék képéhez. Továbbra is egy agresszív védekezéssel próbálkoztunk, ami nagyon jól működött, mert rengeteg labdát tudtunk szerezni. Bár a lelkes szekszárdiak egy pillanatra sem adták fel, a mérkőzés végére újabb nagyarányú győzelmet sikerült szereznünk, úgy érzem megérdemelten. A csapat minden tagja dicséretet érdemel!
Következő mérkőzésünket hazai pályán játsszuk, a Hoya-Pannon Egyetem Veszprém II csapatát fogadjuk, február 27-én 18.00 órakor. Mindenkit szeretettel várunk!