szombat, április 27, 2024

NB2- Alisca Terra FKSE Szekszárd-Dombóvári KE

Alisca-Terra FKSE Szekszárd - Dombóvári Kosársuli KE: 40-92 (7-34, 13-12, 8-26, 12-20)
Szekszárd 50 néző, v.: Reisz, Rutkai
Dombóvár: Tamás 10/6, Szilágyi 9/9, Banai 25/12, Lovas 15/3, Pölöske 10. Cs.: Kőnig 4, Németh 2, Szabotin 10, Várallyay 4/3, Vicze 3.

Az Nb2 nyugati csoportjának legjobb 4 közé kerülésért tartó párharc visszavágóját Szekszárdon játszottuk a Városi Sportcsarnokban. A hazai nagyarányú győzelmünknek köszönhetően formalitásnak tűnt a mérkőzés, de igyekeztünk teljes erőbedobással, komolyan venni, és már készülni a jövő heti folytatásra.
Az első negyedben a nagyszerű triplamutatónknak köszönhetően már tetemes előnyt sikerült szereznünk. A folytatásban kicsit bealudtunk, könnyelművé váltunk, akadozott a támadójátékunk, sok labdát eladtunk. A rövidzárlat után a félidőben azonban mindenki rendet rakott a fejében, és a továbbiakban újra a „régi” megszokott könnyed, okos játékunkkal, látványos befejezésekkel megint nagy különbségű győzelmet szereztünk a szekszárdiak ellen.
Ezzel kettős győzelemmel jutottunk a legjobb 4 csapat közé, a jövő héten hazai pályán fogadjuk a PTE-Peac-Göcsej SK párharc győztesét.  Várunk minden szurkolót, kosárbarátot!