Kosárlabda Akadémia Pécs/A - DOMBÓVÁRI KS 106 - 66 (25-20, 22-12, 23-25, 36-9)
Kohári Richard -, Takács Arnold 3, Slavati Bence 2, Holczmann Dominik -, Szép Márton 6, Heisz András 10, Bőzsöny Benedek -, Németh Péter 2, Fehér Benjamin 28, Kardos Bálint 9, Orbán Zalán 6, Müller Csongor -,

DOMBÓVÁRI KS – Kaposvár KK „A” 75-89 (17-28, 15-23, 22-19, 21-19)
Kohári Richard -, Nagy Balázs 5, Slavati Bence 2, Holczmann Dominik 7, Szép Márton 2, Heisz András 6, Vida Máté 2, Orbán Zalán -, Fehér Benjamin 18, Kardos Bálint 14, Müller Csongor -, Takács Arnold 19,

Pécsre utaztunk a második forduló lebonyolítására. Mivel az „A” csoportba kerültünk, ezért igen komoly ellenfelekkel kellett szembenéznünk. Az első feladatot a Rátgéber Akadémistái állították fel. Az első negyedben szépen tartottuk magunkat mindössze 5 pont különbséggel álltunk. A félidőre viszont 15 egységgel megugrott a Pécs. A harmadik negyedet két ponttal megnyertük, viszont a végére csapást mértek ránk. Sajnos jobban elfáradtunk, mint a pécsi csapat és ez meghatározta a végjátékot. Az eredménytől függetlenül nagyon büszke vagyok a fiúkra, mert az utolsó negyedet leszámítva igen szép és ígéretes megmozdulásokat mutattak. Fehér Beni 38 IBM pontot termelt (mezőnyből 50%, hármas 100%, büntető 100% és 5 védő lepattanó ill. 1 támadó és 9 kikényszerített fault, plusz 7 szerzett labda BRAVÓ).
Kaposvár ellen fáradtan, motiválatlanul kezdtük a mérkőzést. Már a 4. percben 10-0 oda. Az első ötösünk nem tudta felvenni a ritmust, és sajnos ez a forma végigkísérte a találkozót. Mire felébredtünk addigra már sajnos késő volt. A 3. és 4. negyedet megnyertük de nem volt elegendő a boldogságunkhoz. Ezen a mérkőzésen a Kardos Bálint dupla-duplája volt kiemelkedő (14 pont ill. 10 lepattanó). Összességében elégedett vagyok a játék képével, fejlődési szakaszaink hiányosak de ez a korosztály adottságaitól is függ.