U16- Regionális bajnokság 2. és 3. forduló

2015.11.02. Kadett Regionális 2. forduló.
Dombóvári Kosársuli – ZTE KK „B” 69-55 (16-5,11-15,25-13,17-22)
Dombóvári Kosársuli: Molnár M. 7, CSAPÓ ZS. 26/6, UZONYI 10, Csapó T. 5, Tóth T. 4. Csere: FEHÉR B. 17, Weich M. -, Szollár Cs. -, Lalák V. -, Pápai G. -, Juhász P. -, Törzsök Sz. -.

A kadett regionális bajnokság 2. fordulójában, hazai pályán fogadtuk a Zalaegerszeg gárdáját. Jól indult számunkra a mérkőzés, elsősorban agresszív védekezésünknek köszönhetően, 11 pontos előnyre tettünk szert az első negyed végére. A folytatásban számomra érthetetlen módon, kedvtelenül, nagyon rossz hozzá állással folytattuk a mérkőzést, aminek köszönhetően ellenfelünk megnyerve a negyedet, vissza jött a mérkőzésbe. A szünetben kis fejmosás történt, aminek meg lett az eredménye, jó védekezésünk megmaradt és végre könnyű, gyors kosarakat tudtuk szerezni. Ennek köszönhetően a 3. negyed végére 20 pontos előnyt mutatott az eredményjelző tábla.

A záró negyedben, mindenkinek játéklehetőséget tudtam biztosítani, jó 3. negyednek köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk.
Összességében nem voltam elégedett a játékosok hozzá állásával. Nagyon lélektelenül és tűz nélkül játszottunk, ami egyik csapat ellen sem elfogadható. Ezen a mérkőzésen egyedül a győzelemnek örülhetünk a továbbiakban ennél sokkal több kell. Dolgozni kell tovább keményen, lelkesen. Hajrá Dombóvár!

2015.11.07.  Kadett Regionális 3. forduló.
Kosárlabda Akadémia Pécs „B” - Dombóvári Kosársuli 54-103 (14-34,24-21,8-23,8-25)
Dombóvári Kosársuli: Molnár M. 2, CSAPÓ ZS. 27/6, UZONYI 19, CSAPÓ T. 13, TÓTH T. 22. Csere: Sigetközi I. 8/6,Lalák V. 2, Pápai G. 6, Törzsök Sz. -. Kapinya I. 4.

Pécsen játszottuk a regionális bajnokság 3. fordulóját. Az előző fordulóval ellentétben az egész mérkőzésen lelkesen, buzdítva egymást, örülve egymás kosarainak, jól játszottunk. Ennek köszönhetően, végig vezetve magabiztos győzelmet arattunk. Külön öröm, hogy a padról érkező játékosok is hozzá tudtak tenni a mérkőzéshez, jó volt látni lelkes játékukat. Folytatásban is ezt a hozzá állást várom a csapattól, biztos vagyok benne, hogy ennek lehet csak eredménye.
Gratulálok az egész csapatnak. HAJRÁ DOMBÓVÁR!