péntek, április 26, 2024

U18--Kaposvári KK-Dombóvári Kosársuli KE, regionális bajnokság

Kaposvári KK – Dombóvári Kosársuli KE: 100-59 (28-9, 24-20, 22-15, 26-15)
Dombóvár: Heisz 7/3, Vicze 10, Csáki 1, Árok 14, Szabotin 13. Cs.: Csapó T. 3, Csapó Zs. 9/3, Bíró 2.

Folytatódtak a regionális bajnokság küzdelmei, ezúttal Kaposvárra látogattunk. Eddig 2-0 volt az idei mérleg velük szemben, a kaposváriak javára, két nagy különbségű vereséget szenvedtük. Győzelmi esélyekről nem nagyon beszélhettünk, szerettünk volna a játék minőségében előrébb lépni, később kiderült nem sikerült.. Nagyon rosszul kezdtük, ami rá is nyomta a bélyegét az egész meccsre, már az első negyedben nagy különbség alakult ki a hazaiak javára. A második negyedre kicsit összekaptuk magunkat, támadásban már felcsillant valami, de a védekezésünk továbbra sem működött jól. Sajnos nem történt változás a második félidőre sem, rengeteg labdát eladtunk, amiből a KKK könnyű ziccereket szerzett és folyamatosan nőtt a különbség. Csupán rövid fellángolásaink voltak, nagyon kevés ideig játszotta azt a csapat, amit tud valójában. Védekezésben hiányzott a szív, és az akarat, ami nélkül lehetetlen magasabb színvonalon kosárlabdázni.